ÜNLÜ MANKEN VE OYUNCU ŞENAY AKAY, GÜZELLİK SIRLARINI VE SAĞLIKLI KALMANIN TÜYOLARINI VERDİ!..

Haber Haziran 30, 2015

Ünlü manken ve oyuncu Şenay Akay, güzellik sırlarını ve sağlıklı kalmanın tüyolarını verdi.

Hayatının olmazsa olmazının sirke olduğunu söyleyen Akay, “Her şeye kullanırım. Saçıma bile sirkeyle masaj yaparım” dedi.

Yıllardır podyum dünyasının star mankenleri arasında yer alan Şenay Akay, güzellik sırlarından evinde yaptığı temizlik işlerine kadar bilinmeyenlerini paylaştı

Kendisini en çok motive eden aktivitenin ev işleri yapmak olduğunu belirten Akay, “Evde bulunduğum sürece hiç oturmam. Temizlik ve hijyen hayatımın merkezidir” diye konuştu.

KREMLERİMİ KENDİM YAPIYORUM

Cilt ve saç bakımına da çok düşkün olduğunu söyleyen Şenay Akay, kendi yaptığı kremleri kullandığını belirtti. Ünlü manken, “İçeriğinde çok faydalı vitaminler ve minerallerin olduğu aloe vera, meyve ve sebzelerden krem yapıp cildime uyguluyorum. Mesela salatalığın sütünü çıkarıp yüzüme sürerim” dedi.

BENİMKİ KOCA KARI BİLGİSİ

Aslında yaşlı teyzelerin bildiği şeyleri tatbik ettiğini dile getiren Akay, hayatının olmazsa olmazının sirke olduğunu ifade etti. Üzüm ve elma sirkesini her şeyde kullandığını vurgulayan Akay, “Sirkeyi her duşa girdiğimde saçlarıma sürer masaj yaparım.

Bütün yemeklerimde ve temizlik işlerinde de kullanırım. Hatta halılarımı bile sirkeyle silerim” şeklinde konuştu. Sağlıklı kalmak için ise maydanoz ve domates suyu ile kividen vazgeçmediğini belirtti.

Bugün

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.