Mustafa Ceceli ve İrem Derici’den yılın düeti!

Müzik Kasım 17, 2014

İSKENDER PAYDAŞ, İREM DERİCİ VE MUSTAFA CECELİ ZAMANSIZ ŞARKILAR KONSERİ İÇİN BİRARADA!

Türk Pop ve Rock Müziği’nin bir çok ünlü ismi için yaptığı parçalar ve Zamasız Şarkılar adını verdiği albümleriyle adından başarıyla söz ettiren İskender Paydaş, bu akşam (17 Kasım Pazartesi) orkestrası ve ünlü konuklarıyla büyük bir konsere imza atacak. Jolly Joker sahnesinde gerçekleşecek konserde İrem Derici ve Mustafa Ceceli de sahneye çıkarak düet yapacaklar.

Tarkanın seslendirdiği Hop De şarkısıyla albümünün çıkışını gerçekleştiren İskender Paydaş, Zamansız Şarkılar II albümünün konserlerine hız kesmeden devam ediyor. İskender Paydaşa konserlerde yıllardır birlikte çalıştığı orkestrası ve Türk Pop Müziğinin birbirinden ünlü isimleri eşlik ediyor.

İskender Paydaşın bu akşam (17 Kasım Pazartesi) İstanbul Jolly Joker sahnesinde gerçekleşecek konserinin ilk sürprizi İrem Derici & Mustafa Ceceli düeti olacak. Türk Pop Müziğinin başarılı isimleri, sahnede geceye özel hazırladıkları şarkıyı seslendirecek. Geçmişten günümüze yerli ve yabancı popüler şarkılardan oluşan bir repertuarla sahne alacak İskender Paydaş ve orkestrasına bu konserde İrem Derici, Mustafa Ceceli, Murat Dalkılıç ve Sibel Tüzün de eşlik edecek.

İskender Paydaş ve Orkestrasının birbirinden değerli misafirleriyle gerçekleştirecekleri bu akşam ki (17 Kasım Pazartesi) İstanbul Jolly Joker konserini kaçırmayın!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.