İŞTE O MEKTUP: “KALBİNİZDEKİ GÜZEL INSANLARI ÜZMEYIN!”

Müzik Haziran 15, 2015
BU MEKTUP ÇOK KONUŞULUR !!!
Aşk Melekleri albümünde yer alan İnanırım ve Gel Gel şarkılarıyla çıktığı ilk günden bu yana indirilme ve dinlenme rekorlarına imza atan Berkay geçtiğimiz günlerde müzik severlerle buluşturduğu yeni şarkısı Benim Hikayem ile  TTNetMüzik listesinde hızla yükselip zirvedeki ilk üç şarkıdan birinin sahibi oldu. Başarısının keyfini hayranlarıyla paylaşmak isteyen Berkay’ın kaleme aldığı teşekkür mektubu ise çok konuşuldu.
2015 yazına bomba gibi Başlayan Berkay, zirveyi zorlayan şarkısı ‘Benin Hikayem’in başarısını sevenlerine teşekkür mektubu yazarak kutladı. Berkay’ın aşktan vazgeçmeyenlere adadığı mektubu, sosyal medyada en çok paylaşılanlar arasına girdi.
İŞTE O MEKTUP: “KALBİNİZDEKİ GÜZEL INSANLARI ÜZMEYIN!”
“Kalbinizdeki güzel insanları üzmeyin!
Her şey geçip gidiyor. Dün ölürüm dediğimiz hiçbir şey sizi öldürmüyor!
Sabah uyandığınızda ilk aramak, gece uyumadan son duymak istediğiniz ses, bir an geliyor bir kelime konuşamayacak kadar ve gerçekten bunu istemeyecek kadar geçip gidiyor
Ondan başkasına dokunamam dediklerimizi unutup, başka tenlerde can buluyor bedenlerimiz. Kimileri pişman, kimileri değil. Tek gerçek; çok ayağa düşürdüğümüzdür aşkı.
Umarım; şerefli kalpler, şerefli aşklarla ödüllendirilir. Birine ait olmak güzeldir. Sevin, sevilin, her yerde her şeyde O olsun, birlikte SİZ olun. Sizin de anlatılacak bir hikayeniz olsun. BENİM HİKAYEM bitti
Teşekkürler “Benim Hikayem”in bir parçası olup, şarkılarımı benimle birlikte bağıra bağıra söylediğiniz için”
Bu yaz için şimdiden konser takvimini dolduran Berkay;  12 Haziran Cuma Vitrin Club, 14 Haziran Pazar Beşiktaş Alışveriş Festivali, 15 Haziran Pazartesi Atılım Üniversitesi Mezuniyet Balosu, 16 Haziran Salı Çeşme Cece’de arka arkaya konserler verecek.
Etiketler: ,
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.