Halı Yıkama da Deterjanın Önemi ve Verilen Hizmet

Genel Temmuz 5, 2015

Halı Yıkamada Deterjanın Önemi ve Verilen Hizmet

Kesinlikle halı yıkama konusu açıldığında bile akla ilk gelen şey deterjan ve de halıların ne kadar özenle yıkandığıdır. Özellikle ev hanımları bu iki konu üzerinde çok önemle dururlar ve bu konuda en iyi reklam araçları da tabiî ki bayanlardır. Çünkü halısını temizlik için veren bayan ne kadar memnun kalmış ise onun etrafına yansıttıkları da o kadar önemlidir.

Vizyon halı yıkama merkezi 20 yıllık tecrübesi sayesinde halılar konusunda kesinlikle taviz vermemektedir. 20 yılın verdiği titizlik bizlere aynı zamanda kaliteyi de beraberinde getirmiştir. Biz biliyoruz ve bundan eminiz ki hiçbir müşterimiz kesinlikle bizim için olumsuz bir düşünce içinde değildir. Çünkü bizler Vizyon halı yıkama merkezi olarak halılarınızı evinizden teslim aldığınız süreden itibaren aynı özeni devam ettirir ve paketleyip tekrar evinize bırakana kadar bu konuya önem veririz.

Vizyon halı yıkama merkezinde çalışan personel tamamen eğitilmiş olup kesinlikle eşyalarınızda bir hataya yer vermeyeceklerdir.  Bizler halı yıkarken kesinlikle müşterilerimizin önerilerini dikkate alırız halılarınızı sizin olduğu kadar bizim içinde önemlidir. Onları temizlerken kesinlikle kimyasal maddeler kullanmayız bu sayede hijyen sağlıyoruz adı altında halılarınızı da yıpratmış olmayız.

Vizyon Halı yıkama merkezinin sizlere sunduğu hizmetler arasın da aşağıdaki sıraladığımız başlıklar mevcuttur bunların yanı sıra yerinde yıkama konusu da bizim için oldukça önemlidir.  yerinde yatak yıkama yerinde koltuk yıkama önem verdiğimiz hizmetlerimizdir.

  1. Halı yıkama
  2. Koltuk yıkama
  3. Battaniye yıkama
  4. Perde yıkama

 

İstanbul’ un tüm bölgelerinde olduğumuz gibi Bakırköy Halı Yıkama, Gaziosmanpaşa ve diğer semtlerdede sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Halı yıkama merkezine 444 0 653 numaralı danışma hattından ulaşabileceğiniz gibi internet sitemizden online siparişte geçebilirisiniz.

Bu Bir Reklamdır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.