Gürbey İleri, Kerem Bursin ve Kadir Doğulu bir araya geldi

Magazin, manşet Ekim 5, 2013
142 views

Türkiye’nin genç starları Gürbey İleri, Kerem Bursin ve Kadir Doğulu LINE için bir araya geldi. Farklı senaryolarla LINE reklam filmlerinde rol alan oyuncular, son reklam filminde buluştular.

Dünyanın önde gelen mobil platformu LINE, Türkiye’ye Gürbey İleri, Kerem Bursin ve Kadir Doğulu’nun rol aldığı reklam filmleriyle “merhaba” dedi. Gürbey İleri’nin LINE çıkartmalarını, Kerem Bursin’in sesli mesajı ve Kadir Doğulu’nun grup sohbeti temsil ettiği reklam filmleri kısa sürede kamuoyunun dikkatini çekmeyi başardı.
LINE PLUS Corporation’dan LINE İş Geliştirme Bölümü, Afrika, Orta Doğu ve Türkiye Başkanı Minho Goh’nun ev sahipliğini yaptığı toplantıda gazetecilerle buluşan üç genç oyuncu, küresel bir mobil platform olan LINE reklamlarında yer almaktan mutluluk duyduklarını belirttiler.

Temmuz ayından bu yana Türkiye’deki kullanıcı sayısının dört katına çıktığını ve yıl sonuna kadar Türkiye’nin en popüler mobil platformu olmayı hedeflediklerini açıklayan Minho Goh, “Dünya genelinde 230 ülkede 260 milyon kullanıcı sayısına ulaşmamızda tüm iş ortaklarımızın büyük payı var. Bu üç oyuncunun bir arada olması elbette tesadüf değil. LINE iletişimin üç halini; sesli, yazılı ve görüntülü iletişimi bir arada sunarak farklı kitlelere ulaşıyor. LINE’ın bu çok yönlülüğü oyuncularımızda da kendini gösteriyor.” dedi.
Sırayla sahneye gelen Gürbey İleri, Kerem Bursin ve Kadir Doğulu rol aldıkları LINE reklamlarından bahsederek LINE ile çalışmaktan mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
2016 AYAKKABI MODASI

2016 AYAKKABI MODASI

Şubat 6, 2016
112 views
Oğuzhan Koç Öldü Mü?

Oğuzhan Koç Öldü Mü?

Temmuz 10, 2015
634 views
Muammer Ketenci Ege Kıyılarında

Muammer Ketenci Ege Kıyılarında

Temmuz 8, 2015
124 views
Yeşil dev Katy Perry

Yeşil dev Katy Perry

Temmuz 4, 2015
95 views