Güneşi Beklerken’de çok konuşulacak sahneler

manşet, Televizyon Ocak 5, 2014

Kanal D’nin yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, başrollerini Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç ve Gökçe Yanardağ’ın paylaştıkları, büyük beğeniyle izlenen dizisi “Güneşi Beklerken”in Pazar akşamı (5 Ocak) ekrana gelecek bölümüne; Kerem (Kerem Bürsin) ve Zeynep’in (Hande Doğandemir) karlar altındaki romantik sahne damgasını vuracak.

Aralarındaki tüm engellere rağmen, yeni yılın ilk saatlerine birlikte giren Zeynep ve Kerem, romantizm dolu bir akşam geçirecekler. Gecenin sonunda, iki aşığın muhteşem kar yağışı altında öpüşme sahnesi ise akıllardan uzun süre silinmeyecek.

Özel kar makinası ile yaratılan atmosferde, bütün gece süren zorlu çekimlere ve soğuk havaya rağmen Hande Doğandemir ve Kerem Bürsin performansları ve hiç düşmeyen enerjileriyle göz doldurdular.

Yeni yıl Zeynep ve Kerem’e neler getirecek? İkili artık engellere gözlerini kapatıp mutlu olabilecek mi? Yoksa Aksel, yine yeni bir planla ortaya mı çıkacak? “Güneşi Beklerken” sürprizlerle dolu yeni bölümü ile Pazar (5 Ocak) akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.