Ferhat Göçer’den gelin ve damadı güldüren şaka

Magazin, manşet Mayıs 25, 2014

Ferhat Göçer önceki gece Nossa Costa’da sahne aldı. Ünlü şarkıcı, BVS Group’a ait, dört tarafı deniz manzaralı benzersiz mekanda izleyicilere muhteşem bir müzik ziyafeti sundu.

Romantik şarkıları en iyi yorumlayan solist Ferhat Göçer programını ‘Gidemem’ isimli duygusal şarkıyla açtı.

Sahne arasında seyircilerle sohbet eden Göçer; ‘Türkiye yıllardır ilginç olaylardan geçiyor. Son dönemde bizi kahredeni Soma faciası, ardından yaşanan Okmeydanı olayı ve bugün yaşadığımız deprem. Hepsini taa içimizde yaşıyoruz. O acılar kalbimizde zaten. Bu gece sadece birkaç dakika dertlerimizi, kederlerimizi unutup şarkılar söyleyeceğiz’ dedi.

Ardından, Sessiz Gemi, Kalp Kalbe Karşı, Git, Yastayım, Biri Bana Gelsin, Sen Söyle Hayat. Geceler, İspanyol Meyhanesi, Veda Busesi, Samanyolu şarkılarını peş peşe söyleyen sanatçı, kendisini izlemeye gelen gelin ve damadı görünce onları sahneye davet etti.

Ardından genç çifte sordu:
‘İlk dansınızı etmişsinizdir herhalde?’

‘Etmedik’ yanıtını alan Göçer, ‘Aaa nikahtan direkt buraya mı geldiniz? Neymiş düğünümde Ferhat Göçer sahne aldı. Yoook öyleee…’ diyerek genç çifte takıldı.

Göçer genç çifte; ‘Bu uzun ve güzel bir yol. İkinizi de tebrik ederim. Yeryüzünde yazılmış en güzel şarkılardan birini sizin için söylemek istiyorum. Berkant’tan ‘Bir şarkısın sen’ diyerek ‘Samanyolu’ şarkısına girdi.
Memur olduğu öğrenilen Damat Feridun Yeni ile eşi Vildan Hanım ilk danslarını Ferhat Göçer’in seslendirdiği şarkı eşliğinde yaptılar.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.