Ferhat Göçer Dünya Starlarının Sahnesinde

manşet Haziran 10, 2015

Ferhat Göçer Yurt Dışında Hat -Trick Yaptı

    Yeni albümü ‘’Sığmıyorum Geceye ve Zamana’’ ile büyük başarı yakalayan Ferhat Göçer yurt dışında 1 haftada 3 ayrı ülkede verdiği konserlerle hat- trick yaptı.

Yurt dışındaki konserlerine Holllanda’da 3.sü düzenlenen “Kırmızı Lale Film Festivali”nin lansmanında sahne alarak başlayan Göçer, Hollanda’daki gurbetçilere muhteşem bir müzik ziyafeti yaşattı.

Türkiye’de her konseri ile dinleyici rekorları kıran Ferhat Göçer,  ikinci durağı İngiltere’de Rihanna, Beyonce, Elton John ve Coldplay gibi efsane isimleri ağırlayan dünyanın en iyi konser salonlarından Londra O2 Arena’da verdiği konserle de coşkuyu sürdürdü. Hayranları tarafından tıklım tıklım dolan O2 Arena’da  konser vermenin heyecanını dile getiren sanatçı ‘’Dünyanın en ünlü müzisyenlerinin konser verdiği bu salonda beni sevenlerle birlikte olmak çok mutluluk verici.’’ dedi.

 

 

                                        Cannes’da Göçer…

 

Son durak olarak Fransa Cannes’a giden Ferhat Göçer MIDEM (Dünya Müzik Fuarı)’nda  MSG (Musiki Eserleri Sahipleri Birliği) başkan yardımcısı olarak Türkiye’yi temsil etti.Bir yandan konser verirken bir yandan da müzik adına sürekli kendini geliştiren Göçer, dünya müzik sektöründeki gelişmeleri takip ederek konferanslarda yer aldı.

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.