Demet Akalın Bodrum’u salladı

Galeri, Magazin Haziran 15, 2015
Demet Bodrumu salladı
 
Demet Akalın Bodrum konserinde yine farkını konuşturdu. Bodrum Gümbet Posh Club’da sahne alan Demet Akalın’ı izlemek isteyen sevenleri, mekanın yer aldığı sokakta saatler öncesinden izdihama neden oldu. 
Pop Müziğin kraliçesi Demet Akalın dört gündür ardı ardına verdiği konserler serisinin son durağında Bodrum Gümbet Posh Club’da sahne aldı. Mekanın yer aldığı sokakta saatler öncesinden izdihama neden olan Demet Akalın instagram heseabından sahne öncesi kalabalığı paylaştı
 
 Mekanı dolduran seyircisine 2 saate yakın süren sahne şovuyla unutulmaz bir gece yaşatan dünden bugüne hit olmuş şarkılarını seslendiren Demet Akalın, kendisini dinlemeye gelenlere bir de sürpriz yaparak önümüzdeki hafta çıkacak olan yeni albümü ‘Pırlanta’ dan şarkılar seslendirdi. İzleyenlerin büyük beğeniyle karşıladığı şarkılarına ve yeni albümüne çok güvendiğini belirten Akalın; mutluluğunu seyircisiyle paylaştı.
Sahne öncesinde konser mekanının yer aldığı sokakta adeta izdiham yaratan Demet Akalın; bir önceki yılın seyirci sayısını katlayarak yeni bir rekora imza attı. Başarısının sırrını soran gazetecilere Çalışmak ve üretmek  diyerek cevap veren Akalın, Bodrum konserinden de mutlu bir şekilde ayrıldı. Yeni albümü Pırlanta’yı önümüzdeki günlerde müzikseverlerin beğenisine sunacak olan Demet Akalın’ın konserleri yaz boyu devam edecek.
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.