Çağatay Ulusoy’un sevgilisi, Voleybolcu güzel Özge Ertöz kimdir, kaç yaşında, nereli ?

Haber Temmuz 5, 2015

Adı sürekli aşk dedikodularına karışan Çağatay Ulusoy’un sevgilisi Özge Ertöz kimdir nereli kaç yaşında instagram hesabı ne? İşte o soruların cevabı…

Yakışıklı oyuncu, gönlünü kaptırdığı güzel voleybolcu Özge Ertöz ile Göcek’te tatil yaptı.

çağatayın sevgilisi kim, özge ertöz

Çağatay Ulusoy’un yeni sevgilisi Özge Ertöz kimdir? Kaç yaşında? Magazin dünyasının bugün en çok merak ettiği insanlardan biri haline gelen Özge Ertöz’ü biraz daha yakından tanıyalım. Kısa bir süre önce Çağatay Ulusoy ile aşk yaşamaya başlayan Özge Ertöz ünlü oyuncu ile Göcek’te tatil yaptı.

GERÇEK GÖCEK’TE ORTAYA ÇIKTI

Genç kızların sevgilisi Çağatay Ulusoy’un aşk hayatındaki gizem sonunda çözüldü. Adı sürekli rol arkadaşı Serenay Sarıkaya ile anılan Ulusoy, tıpkı Sarıkaya gibi bu iddiaları sürekli yalanladı. Gerçek ise Göcek’te ortaya çıktı.

NİL ÖZALP SAYESİNDE TANIŞTILAR

Çağatay Ulusoy’un Göcek’te tatil yaptığını duyuran ilk isim ünlü teknik adam Sergen Yalçın ve oyuncu arkadaşı Cenk Kangöz oldu. Üçlü çekilen tatil fotoğrafının ardından yineinstagram’da paylaşılan kareler ise Çağatay Ulusoy’un gerçek sevgilisinin kim olduğunu gözler önüne serdi. Yakışıklı oyuncu, gönlünü güzel voleybolcu Özge Ertöz’e kaptırdı. Dedikodulara göre ikili, Sergen Yalçın ve Yalçın’ın şarkıcı dostu Nil Özalp sayesinde tanıştı.

Grup halinde Göcek’te lüks bir yatta tatil yapan çiçeği burnunda aşıklar, ilişkilerini şimdilik gözden uzak yaşıyor. Bu arada Özge Ertöz’ün adı yıllar önce bir diğer oyuncu Tolgahan Sayışman’la anıldı. Sergen Yalçın’la da önceki hafta adı aşk haberlerine karışan güzel sporcu, “Sergen benim ağabeyim olur” demişti.

DEDİKODULARA NOKTA KOYDU

Yıllardır isimleri yan yana yazılan Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy, her fırsatta aşk yaşadıklarını inkar ediyordu. Ulusoy’un gerçek sevgilisinin Özge Ertöz olduğunun ortaya çıkması iddialara nokta koydu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.