Berkay konser maratonuna tam gaz devam ediyor

Müzik Kasım 17, 2014

BERKAY TAM GAZ!!

Sonbahar Berkaya iyi geldi! Gel Gel isimli şarkısıyla müzik listelerinde zirveye yerleşen Berkay, şimdi de konser maratonuna hazırlanıyor. Kasım ve Aralık ayı boyunca şehir şehir gezecek şarkıcı; bu kışı en iyi değerlendiren isimlerden biri olacak.

Taburcu, Lolita, Ömrümün Yarı Kalanı, Ele İnat, İzmirli, İnanrım ve Gel Gel gibi bir çok şarkısıyla milyonların kalbini fetheden yakışıklı star Berkay kış boyunca devam edecek konser maratonuna başlıyor. Konserlerinde yaptığı sürpriz şovlar ve güçlü sahne performansıyla izleyicilerini şaşırtmayı seven Berkay, İzmirden Yalovaya Adanadan Bursaya uzanan konserleri için de özel sürprizler hazırladı.

Son dönemde yakaladığı başarının keyfini süren Berkay Bunca yıllık meslek hayatımda ilk defa bir ekiple çalışmaya başladım ve kendimi üç ay önce menajerim Özgür Aras’a teslim ettim. Herşeyimle kendisi ilgileniyor. Ekip çalışmasının gücünü gördüm; ben üretiyorum onlar benim adıma herşeyi organize ediyor. Benim işim şarkı söylemek. En mutlu olduğum an şarkı söylediğim anlar. Bu Kasım ve Aralık aylarında da dinleyicimle buluşacağım için çok mutlu olacağım diyor.

BERKAY KONSERLERİ

14 Kasım Cuma Ankara PATHRON CLUB

15 Kasım Cumartesi İzmir CECE BAR

16 Kasım Pazar İstanbul KRAL 20. YIL KONSERİ

21 Kasım Cuma İstanbul VİTRİN

22 Kasım Cumartesi Bursa RODMAN CLUB

28 Kasım Cuma İstanbul VİTRİN

29 Kasım Cumartesi Adana PİANO LOUNGE

5 Aralık Cuma İstanbul VİTRİN

6 Aralık Cumartesi Yalova CLUB CADDE

12 Aralık Cuma İstanbul VİTRİN

13 Aralık Cumartesi Almanya Mannheim LUDWİQ

19 Aralık Cuma İstanbul VİTRİN

20 Aralık Cumartesi İzmir CECE BAR

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.