2016 Çanta Modelleri

Haber, Magazin, Yaşam Şubat 6, 2016

2016 Çanta Modelleri

Bir kadının en vazgeçilmez aksesuarlarından biridir çanta. Her tarza, her kıyafete ve her ayakkabıya göre ayrı bir tercih yapmak gerekir. Yıllarca önce belli başlı bir iki çantayla tüm kıyafetler tamamlanırken, şimdi oldukça farklı modellere ihtiyaç duyuyoruz. Öyle ki, bazen bir çanta tüm kıyafetin önüne geçerek, sizi istediğiniz trend görünüme kavuşturabiliyor. İşte bu kadar kıymetli bir aksesuar çantalar. 2016 Çanta Modelleri de sizleri trend bir görünüme ulaştırmak için bu yazımızda.

Yeni yıl ile birlikte vitrinlerde, moda dergileri de oldukça renklendi. Bu sene trend çanta modelleri arasında püsküllü çantalar ilk sırayı alıyor. Süet püsküllü çantalar özellikle püsküllü botlarla kombin ediliyor. Bu çantalarda trend renkler, siyah ve taba renkleridir. Süet püsküllü çantalar, birbirinden farklı boylarda üretilmektedir. Tercihlerinizi bu yönde kullanarak yeni yıla uygun çanta modellerini kullanabilirsiniz.

Deri büyük çantalar bu yılda vazgeçilmez modeller arasında yer alıyor. Özellikle mat deri çantalarda pek çok renge ulaşabilirsiniz. Seçenekleriniz oldukça geniş. Deri çanta tercihlerinizde; zımba detayları, zincir detayları, deri püskül detayları oldukça trend bir görünüm yakalamanızı sağlar.

Çanta modelleri o kadar çeşitlenmiştir ki her stile uygun bir çanta edinmek şart olmuştur. İş yaşamınız içerisinde, klasik bir görünümü tamamlamak için büyük ancak kutu gibi çantalar oldukça doğru bir seçimdir. Bu tarzda çantalar hem zengin bir görünüm verir, hem de oldukça kullanışlıdır. Genellikle omuzda taşınmak üzere değil, elde taşınmak üzere dizayn edilmiştir.

Poşet çantalar olarak bilinen yumuşak çantalar ise omuzda taşınmak üzere ve birçok tarzı tamamlamak üzere mutlaka gardırobunuzda bulunması gereken bir modeldir. Günlük kullanım için son derece sık tercih edilen bir çanta modelidir.

Askılı omuzda taşınan çantalar ise büyük ve küçük boyları ile bu sene trend çanta tercihleri arasında yer alıyor. Kadınların özellikle kullanım kolaylığı nedeniyle tercih ettiği bu çantalar, her stile uygun model seçenekleri ile tasarlanmıştır. Deri, nubuk, süet gibi pek çok dokuda üretilmektedir ve tüm bu seçenekler, 2016 yılının gözde tercihleri arasındadır.

Son olarak zarf, portföy çantalar olarak elde taşınan çantalar bu sene şık hanımların önde gelen tercihleri arasındadır. Portföy çantalar hem klasik giyim ile hem de abiye giyim ile tercih edilebilir. Spor şık bir tarz tercih edenler için zarf çantalar, zımba detaylarıyla veya farklı süslemeler ile dizayn edilmiştir. Zarf çantalarda en trend model ise, çanta renginde bir bant ile çantanın bilekte taşınabilir hale gelmesidir. Tercihlerinizi 2016 Çanta Modelleri üzerine yaparak, modaya ayak uydurabilirsiniz. Tüm giyim tarzınızı yeni yılın modasına uygun seçerken, çanta seçimlerinizi atlamayınız.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.